HazeOver • Distraction Dimmer™

Odaklanma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99
  • Boyut 1.91 MB
  • Sürüm 1.9.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Maxim Ananov

HazeOver • Distraction Dimmer™ indir. Verimlilik kategorisindeki bu program Mac içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Küçük miktarda ücret ödeyerek iOS akıllı cihazınıza indireceğiniz HazeOver uygulaması ile akıllı cihaz kullanımınızı geliştirebilirsiniz. Dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmak konusunda son derece kullanışlı özelliklere sahip olan HazeOver ile akıllı cihaz kullanımınızı geliştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan özellikler ile cep telefonu kullanımınızı geliştirebilir ve mevcut görevlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz. HazeOver uygulaması arka planda çalışan tüm uygulamaları karartarak açık olan uygulama penceresini açık tutabilir ve kullanabilirsiniz. Açık olan tüm pencereleri belirlediğiniz gibi yönetmek konusunda yardımcı içerikler sunan HazeOver uygulaması akıllı cihazınızda oldukça az bir alan kaplayacağı gibi çeşitli özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Çalışma alanınızı kendi kullanım planlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Her bir içeriği ile dikkatleri üzerine toplayan bu kaliteli uygulama, küçültme, kapatma ve gizlemeye gerek duymadan kolaylık sağlar. Her bir içeriği ile kullanıcılara yardımcı olan HazeOver ile akıllı cihazınızı geliştirebilirsiniz.

HazeOver indir

Her bir içeriği ile dikkatleri üzerine toplayan bu kaliteli uygulama akıllı cihazınızı daha verimli kullanmanız konusunda yardımcı olacak içerikler sunar. macOS Karanlık Modu özelliğini açın ve arka plan parlamasını azaltmak için kullanımınıza uygun bir seçeneği seçebilirsiniz. Her bir içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan HazeOver ile çoklu görevlerin her birini kendinize göre planlayabilirsiniz. Arka planda akıllı cihazınızı yoran ve çalışmalarınızı yavaşlatacak uygulamaların olması halinde size yardımcı olur ve sunulan içeriklerden faydalanmanızı sağlar. Gece çalışmalarınız sırasında ekran parlaklığını azaltarak hem göz sağlığınızı koruyabilir hem de akıllı cihazınızın bataryasını koruyabilirsiniz. Çok fazla pencereyi açık bırakarak akıllı cihazınızın gereğinden fazla enerji harcamasını engelleyin. Her bir içeriği ile kullanıcılara fayda sağlayan HazeOver uygulaması işinize odaklanmanız konusunda yardımcı özellikler sunar. HazeOver, etkin pencereyi veya uygulamayı pencereler veya uygulamalar arasında otomatik olarak vurgular. Daha az önemli olan şeyler yavaş yavaş arka plana düşer ve verimliliğin artmasına yardımcı olur. HazeOver uygulamasının gücünü ve hızını kullanım şeklinize göre değiştirebilirsiniz. İş akışınıza odaklanmak için hafif bir karartma veya ince bir işaret olsun. Ya da elinizdeki göreve tamamen dahil olabilmeniz için güçlü bir karanlık arka plan.

HazeOver • Distraction Dimmer™ indir